VELUX erilahendused

rodususteem

VELUX CABRIO® rõdusüsteem

velux_cabrio_rodusysteem

VELUX CABRIO® rõdu saab avada mõne sekundiga – nii tekib katusealuses ruumis mõnus koht, kus päikest nautida. CABRIO® rõdusüsteem koosneb kahest moodulist – alumisest vertikaalsest aknaelemendist ja ülemisest alt avatavast katuseaknast. Uuenduslik rõdusüsteem toob tuppa rohkem õhku, valgust ja annab suurepärase vaate. VELUX CABRIO® rõdu muudab veelgi mugavamaks see, et suletuna on see aknasüsteem katusega samas tasapinnas. Cabriot saab paigaldada katusesse kaldega 35-53°. Saadaval kahes suuruses: 94×252 cm ja 114×252 cm.

VELUX terrassisüsteem

velux_terrassisusteem
VELUX terrassisüsteem annab võimaluse astuda toast terrassile. See koosneb kahest elemendist – alumine moodul on vertikaalne ja avaneb kas paremale või vasakule; ülemine moodul on altavatav katuseaken.
Avades mõlemad aknad, saate astuda terrassile. Mitut aknaelementi kõrvuti paigutades saab tekitada avara terrassi. NB VELUX pakub ainult aknalahendust, mitte terrassipõrandat ja -piirdeid. Terrassisüsteemi saab paigaldada katusesse kaldega 35-53°. Ühe terrassiakna laius on 78 cm. Katuseterrassi ülemine osa VELUX GEL 3065 M08 (78×136) + alumine osa fassaadielement VEA 3065 M35 (78×109)

terrassisusteem_1
terrassisusteem_2
terrassisusteem_3

VELUX vintskap

Hea alternatiiv traditsioonilisele vintskapile. VELUX vintskapi-lahendus muudab katusealuse ruumi avaraks ja valgusküllaseks. VELUX katuseakende kombinatsioon – üksteise kohal ja kõrvuti neljane või kuuene komplekt. Katuseaknad tuleb komplektile juurde osta. Aknad on kõige rohkem 600 mm võrra katuse tasapinnast kõrgemal. Saadaval profiilse katusematerjali jaoks. Küljeplekid on soojustatud. Tarnitakse komplektis koos veeplekkide ja muude vajalike tarvikutega. Kõik komponendid on valmistatud täpselt mõõdu järgi. Ohutu ning kindel lahendus, mis vastab kõigile ehitusnõuetele.

velux_vintskap
vintskap_1
vintskap_2

VELUX väike vintskap

Avardab katusealust kasutatavat ruumi ja lisab loomulikku valgust. Saadaval on ühene, kahene või kolmene komplekt akende paigaldamiseks kõrvuti. Katuseaknad tuleb komplektile juurde osta. Profiilsele katusekattematerjalile vali veeplekid EAW, siledale katusekattematerjalile vali veeplekid EAS. Küljeplekid on soojustatud. Tarnitakse komplektis koos veeplekkide ja muude vajalike tarvikutega. Kõik komponendid on valmistatud mõõdu järgi. Veeplekke EAS saab paigaldada katusele kaldega 20-75°. Veeplekke EAW saab paigaldada katusele kaldega 10-75°.

velux_vaike_vintskap
vintskap_3
vintskap_4


Täida hinnapäringu vorm siin:

Nimi mõõdud (cm) kogus / tk
VELUX CABRIO® rõdusüsteem
GDL
VELUX terrassisüsteem
GEL paremale avanev
GEL vasakule avanev
GEL kinnine
VELUX vintskap
EBW
VELUX väike vintskap
EAW
EAS

Teie nimi *

Firmanimi *

Lõpetasime materjalide müügi eraklientidele.

Telefon *

Email *

Märkused:

Soovin saada infot soodustuste ja kampaaniate kohta.

Soovin järelmaksu
LIISIInbankEi soovi

*

*Tärniga tähistatud väljade täitmine on kohustuslik!