Uksed

Välisuksed

Välisuks on kui maja visiitkaart, mis paistab silma igale külalisele. Sellepärast on meil väga lai ja paindlik välisuste disainide valik, et iga klient leiaks omale meelepärase lahenduse. Välisuksed on eritehnoloogia alusel valmistatud väljapoole avanevad uksed, mis suudavad taluda meie põhjamaise kliimaga kaasnevaid temperatuuride erinevusi.
Välisuksed võivad olla nii laiendiga, kahe poolega, kahepoolsed kui ka paarisuksed.

DULCIAANDRENORA-1RBRÄNDÖ_laiendiga

Siseuksed

Siseuksed täidavad olulist rolli interjööri kujundamisel. Seetõttu oleme loonud võimaluse valida väga paljude variantide hulgast. Kui valik on tehtud läbikaalutult, arvestades nii sisekujunduslikku kui ka praktilist poolt, kaunistavad puidust uksed Teie kodu või tööruumi kaua, end meelde tuletamata.

Sisesuks Liendiga-10RK+5RK-SILEKahepoolne-6R+6R-sileSisesuks Kahepoolne-sileSisesuks G01-sile

Saunauksed

Saunauksed asuvad reeglina keerulistes tingimustes (temperatuuri ja niiskusreziimi muutus), mistõttu kindlaim valik on kindlasti karastatud klaasist uks. Puitraamil ukse kasuks otsustajad peavad arvestama võimalusega, et ukseleht võib vahetevahel pisut kaarduda, mõõte muuta ning ka vaiku väljutada.

Saunauks LuxPremiumSan

Lükanduksed välistingimustesse

Lükanduks sobib välisukseks rõdule või terrassile ning mujale, kus ruumipuuduse tõttu või muudel põhjustel ei soovita kasutada traditsioonilist sisse- või väljapoole avanevat ust.


Lükanduksed sisetingimustesse

Lükanduksed leiavad kasutust kohtades kus traditsioonilise ukse avamiseks ei ole piisavalt põrandapinda või on vajadus ruumi aeg-ajalt eraldada. Lükandustena on võimalik valmistada pea kõik Haapsalu Uksetehase siseuksed. Ukse mehhanismi saab paigaldada nii seinale kui lakke, samas peab arvestama, et ukseava kõrvalolev sein peab olema ukselehe laiuselt vaba.