Elamud

Elementmajad - Elementmaja

Puitmajad – moodulmajad – elementmajad
TOODAME – MÜÜME – EHITAME.


Puitsõrestik tehnoloogial elementmaja ehk nn. tehasemaja tuntakse veel nimedega: moodulmaja, elementmaja, kilpmaja, tehasemaja jms.

Et tutvuda meie tüüpprojektidega, siis vaata siia: ELEMENTMAJADE KATALOOG (PDF fail). Erisoovide puhul saab kõigile tüüpprojektidele lisada individuaalseid lahendusi. Lisaks meie tüüpprojektidele, toodame ja ehitame erinevate lahendustega hooneid.

Eelised elementmaja ehitada on järgmised:

  • KIIRUS – Kiirem ehituskäik: majakarbi saab püsti ühe kuni mõne päevaga! Aastaringne püstitus!
  • KVALITEET – Parem kvaliteet: detailid valmi­vad tehases spetsiaalsetel töö­laudadel, mis tagavad elementide täpsuse ning omakorda tagab ehitise kõrge kvaliteedi.
  • PLANEERIMINE – Ehituslikku ajakava on kergem järgida.
  • MATERJALI KULU – Väiksem materjali kulu: materja­lide optimeerimine tehases ning ökoloogilisem tööprotsess!
  • SÄÄSTLIKKUS – Aitab tellijal kokku hoida ehitus­kulusid: mida lühem on ehitamise aeg, seda väiksemad on ehituse üld- ja kaudkulud.

Elamute ehitamiseks kasutame tööstuslikku meetodit, kus välisseinaelementidest ja katuseelementidest või katusefermidest koosnev komplekt valmib tehase tingimustes meistrite valvsa pilgu all.

Miks valida tüüpprojekti? Tüüpprojektide valimine võimaldab praktikas läbi proovitud lahenduste kasutamise. Võrreldes eriprojektidega väheneb oluliselt nii projekteerimise aga ka tehnoloogiliste vigade risk. Lisana võib nimetada veel tüüpprojektide kasutamisel tuntav kuluefektiivsus projekteerimiskulude ning sobivate tehnoloogiliste lahenduste leiutamise ajakulu arvelt. Samuti on tüüpprojektidega optimeeritud materjali kulu ning tööprotsess, mis omakorda peegeldub hoone hinnas.

Püüame olla väga paindlikud ja pakkuda klientidele täpselt seda, mida nad soovivad. Võite meie poole pöörduda joonistega, plaanidega, piltidega, mille alusel valmistame Teile vajaliku toote.

Valik stiilinäiteid erinevatest majaprojektidest:

Vaata ka meie tehtud tööde pildigaleriid: Portfolio – elamud

Individuaalsed lahendused. Igale hoonele saab kasutada laia värvivalikut ja erinevaid arhitektuurseid lisasid:

  • auto varikatuseid, tuulekodasid jms.
  • dekoratiivseid elemente akende ja uste ümber ning katusel
  • varikatuseid sissekäigu kohale jms.
  • rõdud ja terrassid

Nii on võimalik muuta oma kodu kordumatuks ja omanäoliseks. Kui meie tüüpprojektid jäävad vajaduste või ideede poolest kitsaks siis võimalus tutvuda Norra arhitektuuribüroo projektidega (Google tõlge). Võid vaadata ka nende  online kataloogi.

Vaata ELUMAJADE KATALOOG (PDF fail)

Leiame koos Teie soovidele lahenduse!