Bauroc tööriistad

Käsitööriistad

bauroc_liimkelk
Bauroc liimkelk

Liimkelk on ette nähtud bauroc plokiliimi kandmiseks plokkidele müüritööde käigus. Kelguga doseerid liimi ühtlase kihina, mis tagab ühesuguse vuugi paksuse kogu müüri ulatuses. 375mm ja 500mm laiused kelgud doseerivad plokiliimi kahes peenras, mille vahele jääb vuugi soojapidavuse tagamiseks täiendav õhuvahe. Väga hea töövahend pikkade ja sirgete seinte ladumisel. Liimikelgud on saadaval kõikidele plokkide laiustele vahemikus 150…500 mm.

bauroc_liimikulp
Bauroc liimikulp

Tõhus tööriist juhuks, kui on vaja laduda keerukaid ja lühikesi seinu. Samuti liimi kandmiseks bauroc ELEMENT vaheseinaplaatidele. Liimikulbid on saadaval laiusega 50 mm, 75 mm, 100 mm, 150 mm ja 200 mm.

bauroc_hooruti
Bauroc hõõruti

Hõõrutit kasutatakse ebatasasuste silumiseks poorbetoonseintes. Enne iga uue plokirea ladumist peaks plokkide pinna hõõrutiga üle siluma. Samuti silutakse sein enne pahteldus- ja krohvitööde teostamist.

bauroc_raspel
Bauroc raspel

Raspel on mõeldud kasutamiseks näiteks tahenenud liimi maha lihvimiseks, samuti suurte erinevustega seinatasapindade ühtlustamiseks.

bauroc_frees
Bauroc käsifrees

Käsitööriist soonte freesimiseks vuugiarmatuuri ja elektrijuhtmete paigaldamiseks. Lõiketera laius on 20mm ja sügavus 40mm.


Käsisaag ja vinkel
Plokkide saagimiseks kasutage suurte hammastega käsisaagi. Selleks, et ploki saagimine õnnestuks täpselt õige nurga all, kasuta spetsiaalset vinklit.

bauroc_saag
bauroc_vinkel

Elektrilised

Elektrilintsaag
Mõeldud bauroc plokkide saagimiseks ehitusplatsil. Väga hea saagimistäpsus. Samuti võimalik saagida erinevate nurkade all ning kumeraid pindu (kaarplokid).
Lintsaage on valikus kaks erinevat varianti, mudel MBS 650 on lõikekõrgusega 650mm ja mudel MBS 510 on lõikekõrgusega 510mm. Ostmisel on tarneaeg 4-6 nädalat ja orienteeruv hind koos käibemaksuga on vastavalt 4200€ ja 3900€.

Elektrifrees
Soonte freesimiseks vuugiarmatuuri tarbeks bauroc plokkseintes. Samuti võimalik freesida sooni elektrijuhtmete ja peenemate torude paigaldamiseks. Meie kaudu on võimalik osta freesi BMF501, ostmisel on tarneaeg 1-2 nädalat ja orienteeruv hind koos käibemaksuga on 1500€. Freesiga kaasas oleva lõiketera laus on 25mm ja soone sügavus on reguleeritav vahemikus 23…35mm.

Toosipuur
Kasutatakse aukude puurimiseks pistikupesade ja lülitite tarbeks. Võimaldab puurida auke ka vee ja ventilatsioonitorude läbiviimiseks bauroc müüritisest. Saadaval läbimõõduga 80 ja 120 mm.

Täida hinnapäringu vorm siin:

Teie nimi *

Firmanimi *

Lõpetasime materjalide müügi eraklientidele.

Telefon *

Email *

Toode Kogus / tk
Liimkelk
Liimikulp
Hõõruti
Raspel
Käsifrees
Käsisaag
Vinkel
Elektrilintsaag
Elektrifrees BMF501
Toosipuur

 

Märkused:

Soovin saada infot soodustuste ja kampaaniate kohta.

Soovin järelmaksu
LIISIInbankEi soovi

*

*Tärniga tähistatud väljade täitmine on kohustuslik!