Velux Standard katuseaknad

lase_valgus_tuppa

Oleme ametlik VELUX katuseakende edasimüüja.

Katuseaken Standard GZL 1051

VELUX Standard katuseaken. Puitaken, ülalt avatav (käepide üleval).
Lakitud puitaken. Elegantset akna ülaosas asuvat käepidet on ühe käega lihtne avada ja sulgeda. Lisaks on käepidemel ka sisseehitatud tuulutusklapp. Aknal on kaheastmeline tuulutussüsteem, mis võimaldab ruume õhutada ka siis, kui aken on suletud. Mugav kasutada ka siis, kui akna alla on paigutatud mööbel. Ette valmistatud kardinate paigaldamiseks. Soojapidav 2-kordne klaaspakett, kogu akna soojapidavus Uw 1,3. Garantii 10 aastat.

velux_standart_GZL1051
velux_standart_GZL1051_1
velux_standart

Katuseaken Standard GZL 1051B

VELUX Standard katuseaken. Puitaken, alt avatav (käepide all).

Lakitud puitaken. Akna alaosas asuva elegantse käepidemega katuseakent soovitame siis, kui aken on vaja paigutada kõrgele, näiteks kui katusekorruse sein on kõrge. Aknal on kaheastmeline tuulutussüsteem, mis võimaldab ruume õhutada ka siis, kui aken on suletud. Ette valmistatud kardinate paigaldamiseks. Soojapidav 2-kordne klaaspakett, kogu akna soojapidavus Uw 1,3. Garantii 10 aastat.

velux_standart_GZL1050B
velux_standart_GZL1050B_1
velux_standart_1

Katuseaken Standard GLU 1051

VELUX Standard katuseaken. Polüuretaankattega, valge. Ülalt avatav (käepide üleval).

Valge polüuretaankattega puitaken on 100% hooldusvaba ja seetõttu eriti sobilik niisketesse ruumidesse. Ülaosas asuv käepide võimaldab akent eri kõrgusesse paigaldada ning ka vanni või kraanikausi kohale pandud akent on lihtne avada ja sulgeda. Lisatarvikuna on saadaval käepide akna alt avatavaks muutmiseks. Ette valmistatud kardinate paigaldamiseks. ThermoTechnology™ paremaks soojapidavuseks, spetsiaalne tihend õhukindluse tagamiseks. Soojapidav 2-kordne klaaspakett, kogu akna soojapidavus Uw 1,3. Garantii 15 aastat.

velux_standart_GLU1051
velux_standart_GLU1051_1
velux_standart_2

Katuseaken Standard Plus GLL 1061

VELUX Standard Plus katuseaken. Puitaken, ülalt avatav (käepide üleval). 3-kordse klaaspaketiga.

Lakitud puitaken. Ülaosas asuv käepide võimaldab akent eri kõrgusesse paigaldada. Integreeritud tuulutusklapp. Ette valmistatud kardinate paigaldamiseks. Lisamugavusena saab akna muuta elektriliseks. ThermoTechnology™ paremaks soojapidavuseks, spetsiaalne tihend õhukindluse tagamiseks. Soojapidav 3-kordne klaaspakett, kogu akna soojapidavus Uw 1,1. Garantii 10 aastat.

velux_standart_Plus_GLL1061
standart_Plus_GLL1061
standart_Plus

Katuseaken Standard Plus GLL 1061 B

VELUX Standard Plus katuseaken. Puitaken, alt avatav (käepide all). 3-kordse klaaspaketiga.

Lakitud puitaken. Akna alaosas asuva käepidemega katuseakent soovitame siis, kui aken on vaja paigutada kõrgele, näiteks kui katusekorruse sein on kõrge. Tuulutusklapp asub akna ülemises osas. Ette valmistatud kardinate paigaldamiseks. Lisamugavusena saab akna muuta elektriliseks. ThermoTechnology™ paremaks soojapidavuseks, spetsiaalne tihend õhukindluse tagamiseks. Soojapidav 3-kordne klaaspakett, kogu akna soojapidavus Uw 1,1. Garantii 10 aastat.

velux_standart_Plus_GLL1061B
standart_Plus_GLL1061B
standart_Plus_2

Katuseaken Standard Plus GLU 0061

VELUX Standard Plus katuseaken. Polüuretaankattega, valge. Ülalt avatav (käepide üleval). 3-kordse klaaspaketiga.

Valge polüuretaankattega puitaken on 100% hooldusvaba ja seetõttu eriti sobilik niisketesse ruumidesse. Ülaosas asuv käepide võimaldab akent eri kõrgusesse paigaldada ning ka vanni või kraanikausi kohale pandud akent on lihtne avada ja sulgeda. Lisatarvikuna on saadaval käepide akna alt avatavaks muutmiseks. Ette valmistatud kardinate paigaldamiseks. Lisamugavusena saab akna muuta elektriliseks. ThermoTechnology™ paremaks soojapidavuseks, spetsiaalne tihend õhukindluse tagamiseks. Soojapidav 3-kordne klaaspakett, kogu akna soojapidavus Uw 1,1. Garantii 15 aastat.

velux_standart_Plus_ GLU_0061
standart_Plus_GLU0061
standart_Plus_GLU


Täida hinnapäringu vorm siin:

Nimi mõõdud kogus
Standart
GZL 1051 tk
GZL 1051 B tk
GLU 1051 tk
Standart Plus
GLL 1061 tk
GLL 1061 B tk
GLU 0061 tk

Teie nimi *

Firmanimi *

Lõpetasime materjalide müügi eraklientidele.

Telefon *

Email *

Märkused:

Soovin saada infot soodustuste ja kampaaniate kohta.

Soovin järelmaksu
LIISIInbankEi soovi

*

*Tärniga tähistatud väljade täitmine on kohustuslik!