VELUX Premium katuseaknad

lase_valgus_tuppa

Katuseaken Premium GGL 3068

VELUX Premium katuseaken.
Puitaken, ülalt avatav (käepide üleval).
3-kordse klaaspaketiga.

Lakitud puitaken. Katuseakna ülemises käepidemes on integreeritud tuulutusklapp, mis võimaldab ruume õhutada ka siis, kui aken on suletud. Ette valmistatud kardinate paigaldamiseks. Lisamugavusena saab akna muuta elektriliseks. ThermoTechnology™ paremaks soojapidavuseks, spetsiaalne tihend õhukindluse tagamiseks. Lamineeritud klaaspakett annab hea heliisolatsiooni, summutades muuhulgas liiklusmüra ja ilmastikust tulenevad helid. Premium-sarja katuseaknal on eksklusiivne disain ja ergonoomiline käepide. Soojapidav 3-kordne klaaspakett, kogu akna soojapidavus Uw 1,1.
Garantii 10 aastat.

velux_Premium_GGL3068
velux_premium_GGL3068_2
velux_premium_GGL3068_3

Katuseaken Premium GGU 0068

velux_Premium_GGU0068velux_premium_GGU0068
VELUX Premium katuseaken.
Polüuretaankattega, valge.
Ülalt avatav (käepide üleval).
3-kordse klaaspaketiga.

Valge polüuretaankattega puitaken on 100% hooldusvaba ja seetõttu eriti sobilik niisketesse ruumidesse. Katuseakna ülemises käepidemes on integreeritud tuulutusklapp, mis võimaldab ruume õhutada ka siis, kui aken on suletud. Ette valmistatud kardinate paigaldamiseks. Lisamugavusena saab akna muuta elektriliseks. ThermoTechnology™ paremaks soojapidavuseks, spetsiaalne tihend õhukindluse tagamiseks. Lamineeritud klaaspakett annab hea heliisolatsiooni, summutades muuhulgas liiklusmüra ja ilmastikust tulenevad helid. Premium-sarja katuseaknal on eksklusiivne disain ja ergonoomiline käepide. Soojapidav 3-kordne klaaspakett, kogu akna soojapidavus Uw 1,1.
Garantii 15 aastat.

Katuseaken Premium GPL 3050

velux_Premium_GPL3050velux_premium_GPL3050
VELUX Premium katuseaken.
Puitaken, alt ja ülalt avatav (käepide nii all kui üleval).
Panoraamvaade.
2-kordse klaaspaketiga.

Lakitud puitaken. Täiuslik lahendus neile, kes soovivad panoraamvaadet nautida. Katuseakna ülemises käepidemes on integreeritud tuulutusklapp, mis võimaldab ruume õhutada ka siis, kui aken on suletud. Ette valmistatud kardinate paigaldamiseks. ThermoTechnology™ paremaks soojapidavuseks, spetsiaalne tihend õhukindluse tagamiseks. GPL 3050 katuseaken on saadaval 2-kordse klaaspaketiga. Lamineeritud klaaspakett annab hea heliisolatsiooni, summutades muuhulgas liiklusmüra ja ilmastikust tulenevad helid.
Garantii 10 aastat.

Katuseaken Premium GPU 0050

velux_Premium_GPU0050velux_premium_GPU0050
VELUX Premium katuseaken.
Polüuretaankattega, valge.
Alt ja ülalt avatav (käepide nii all kui üleval).
Panoraamvaade.
2-kordse klaaspaketiga.

Valge polüuretaankattega puitaken on 100% hooldusvaba ja seetõttu eriti sobilik niisketesse ruumidesse. Täiuslik lahendus neile, kes soovivad panoraamvaadet nautida. Katuseakna ülemises käepidemes on integreeritud tuulutusklapp, mis võimaldab ruume õhutada ka siis, kui aken on suletud. Ette valmistatud kardinate paigaldamiseks. ThermoTechnology™ paremaks soojapidavuseks, spetsiaalne tihend õhukindluse tagamiseks. GPU 0050 katuseaken on saadaval soodsamas variandis 2-kordse klaaspaketiga. Lamineeritud klaaspakett annab hea heliisolatsiooni, summutades muuhulgas liiklusmüra ja ilmastikust tulenevad helid.
Garantii 15 aastat.

Katuseaken Premium GGL 3066

velux_premium_GGL3066velux_Premium_GGL3066
VELUX Premium katuseaken.
Puitaken, ülalt avatav (käepide üleval).
3-kordse klaaspaketiga.

Lakitud puitaken. Katuseakna ülemises käepidemes on integreeritud tuulutusklapp, mis võimaldab ruume õhutada ka siis, kui aken on suletud. Ette valmistatud kardinate paigaldamiseks. Lisamugavusena saab akna muuta elektriliseks. ThermoTechnology™ paremaks soojapidavuseks, spetsiaalne tihend õhukindluse tagamiseks. Spetsiaalne lamineeritud klaaspakett vähedab vihmamüra ja sellel on ka kastevastane funktsioon. Purunemiskindel turvaklaas. Premium-sarja katuseaknal on eksklusiivne disain ja ergonoomiline käepide. Soojapidav 3-kordne klaaspakett, kogu akna soojapidavus Uw 1,1.
Garantii 10 aastat.

Katuseaken Premium GGU 0066

velux_premium_GGU0066velux_Premium_GGU0066
VELUX Premium katuseaken.
Polüuretaankattega, valge.
Ülalt avatav (käepide üleval).
3-kordse klaaspaketiga.

Valge polüuretaankattega puitaken on 100% hooldusvaba ja seetõttu eriti sobilik niisketesse ruumidesse. Katuseakna ülemises käepidemes on integreeritud tuulutusklapp, mis võimaldab ruume õhutada ka siis, kui aken on suletud. Ette valmistatud kardinate paigaldamiseks. Lisamugavusena saab akna muuta elektriliseks. ThermoTechnology™ paremaks soojapidavuseks, spetsiaalne tihend õhukindluse tagamiseks. Spetsiaalne lamineeritud klaaspakett vähedab vihmamüra ja sellel on ka kastevastane funktsioon. Purunemiskindel turvaklaas. Premium-sarja katuseaknal on eksklusiivne disain ja ergonoomiline käepide. Soojapidav 3-kordne klaaspakett, kogu akna soojapidavus Uw 1,1.
Garantii 15 aastat.

Katuseaken Premium GGL 306821

velux_premium_GGL306821velux_Premium_GGL306821
VELUX Premium katuseaken INTEGRA.
Puitaken, kaugjuhtimisega.
3-kordse klaaspaketiga.

Kaugjuhtimisega VELUX INTEGRA®katuseaken, lakitud puit. Komplektis on puutetundliku ekraaniga juhtimispult, mis võimaldab juhtida aknaid ja tarvikuid, nagu näiteks kardinaid, päikesevarje ja aknakatteid kõikjalt kodus. Sisseehitatud vihmaandur sulgeb akna automaatselt, kui vihma sadama hakkab. Valikus on mudelid, mis töötavad nii elektri – kui ka päikeseenergiga. See on parim lahendus, kui katuseaken on paigaldatud kõrgele või kui soovite ülimat mugavust. Katuseakna ülemises käepidemes on integreeritud tuulutusklapp, mis võimaldab ruume õhutada ka siis, kui aken on suletud. Ette valmistatud kardinate paigaldamiseks. Lisamugavusena saab akna muuta elektriliseks. ThermoTechnology™ paremaks soojapidavuseks, spetsiaalne tihend õhukindluse tagamiseks. Lamineeritud klaaspakett annab hea heliisolatsiooni, summutades muuhulgas liiklusmüra ja ilmastikust tulenevad helid. Premium-sarja katuseaknal on eksklusiivne disain ja ergonoomiline käepide. Soojapidav 3-kordne klaaspakett, kogu akna soojapidavus Uw 1,1.
Garantii 10 aastat.

Katuseaken Premium GGU 006821

velux_premium_GGU006821
VELUX Premium katuseaken INTEGRA. Polüuretaankattega, valge.
Kaugjuhtimisega.
3-kordse klaaspaketiga.

Kaugjuhtimisega VELUX INTEGRA®katuseaken, valge polüuretaankattega. Komplektis on puutetundliku ekraaniga juhtimispult, mis võimaldab juhtida aknaid ja tarvikuid, nagu näiteks kardinaid, päikesevarje ja aknakatteid kõikjalt kodus. Sisseehitatud vihmaandur sulgeb akna automaatselt, kui vihma sadama hakkab. Valikus on mudelid, mis töötavad nii elektri – kui ka päikeseenergiga. See on parim lahendus, kui katuseaken on paigaldatud kõrgele või kui soovite ülimat mugavust. Katuseakna ülemises käepidemes on integreeritud tuulutusklapp, mis võimaldab ruume õhutada ka siis, kui aken on suletud. Ette valmistatud kardinate paigaldamiseks. Lisamugavusena saab akna muuta elektriliseks. ThermoTechnology™ paremaks soojapidavuseks, spetsiaalne tihend õhukindluse tagamiseks. Lamineeritud klaaspakett annab hea heliisolatsiooni, summutades muuhulgas liiklusmüra ja ilmastikust tulenevad helid. Premium-sarja katuseaknal on eksklusiivne disain ja ergonoomiline käepide. Soojapidav 3-kordne klaaspakett, kogu akna soojapidavus Uw 1,1.
Garantii 15 aastat.

Katuseaken Premium GGU 008230

velux_premium_GGU008230
VELUX katuseaknad passiivmajale.
Polüuretaankattega, valge.

Passiivaknal GGU 008230 on passiivmaja sertifitseering külma kliimaga regioonidele. Polüretaankattega valge puitaken. Aken töötab päikeseenergiaga. Kaugjuhtimispuldil on eelseadistatud programmid ja sellega on akent lihtne juhtida. Aknal on välimine kolmekordne klaaspakett ja sisemine kahekordne klaaspakett. Akna soojapidavus on Uw=0,51 W/(m2K), mis on hetkel maailmas parim.


Täida hinnapäringu vorm siin:

Nimi mõõdud (cm) kogus / tk
GGL 3068
GGU 0068
GPL 3050
GPU 0050
GGL 3066
GGU 0066
GGL 306821
GGU 006821
GGU 008230

Teie nimi *

Firmanimi *

Lõpetasime materjalide müügi eraklientidele.

Telefon *

Email *

Märkused:

Soovin saada infot soodustuste ja kampaaniate kohta.

Soovin järelmaksu
LIISIInbankEi soovi

*

*Tärniga tähistatud väljade täitmine on kohustuslik!